Wygodnie i praktycznie

W trzecim etapie inwestycji powstanie kolejnych 60 wygodnych mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni, od 39 do 64 m2, w skład których wchodzi od dwóch do trzech pokoi. W trosce o pełną funkcjonalność i wygodę życia, każde mieszkanie w naszej inwestycji posiada balkon lub taras. Dzięki dużym oknom i niskiej zabudowie w sąsiedztwie, Twoje przyszłe mieszkanie będzie jasne i przytulne. Z najwyższych kondygnacji rozpościera się wyjątkowa panorama. Dodatkowo, myśląc o pełnej praktyczności życia budynek będzie posiadać windę, dzięki której bez problemu dotrzemy na każdy poziom nieruchomości, nawet do podziemi w których znajduje się parking z 25 miejscami i komórkami lokatorskimi. Zaparkowanie samochodu będzie możliwe również na zewnątrz budynku, na parkingu, który w całości zostanie objęty monitoringiem.

Blisko i komfortowo

Lokalizacja ulicy 29 Listopada łączy w sobie kameralność z bliskością centrum miasta. Jest to dobrze skomunikowane miejsce dla osób ceniących sobie ciszę. Centrum miasta oddalone jest o zaledwie 10 minut drogi. Równie blisko jest do obwodnicy dzięki której bez problemu dojedziemy poza tereny miejskie. Jest to dogodne miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ nieopodal znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjalna, przedszkole, plac zabaw, służba zdrowia, sklepy, liczne punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Oprócz tego miejsce to jest pełne zieleni i miejsc spacerowych – idealne miejsce dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Mieszkańcy osiedla Sadyba w niedalekiej odległości, będą mieć największe galerie handlowe: C.H. Europa, Trzy Korony oraz Sandecja.

Bezpieczeństwo na szóstkę!

Osiedle Sadyba, dzięki spokojnej okolicy, to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic Nowego Sącza, co przyciąga ludzi młodych z dziećmi, jak i tych starszych, ceniących sobie życie pełne spokoju i bez zakłóceń. Dzięki temu nie musisz obawiać się o swoje sąsiedztwo, jak i wieczorne wyjścia. Przy tej inwestycji zadbaliśmy nie tylko o Twoje dobro, ale i tych najmłodszych. Tutaj twoje dziecko może beztrosko bawić się z rówieśnikami na ogrodzonym terenie osiedla, jak i na pobliskim placu zabaw, znajdującym się na przylegającym osiedlu Błonia. Nie będziesz musiał obawiać się zostawić swoich dzieci w mieszkaniu – klatki schodowe są zamknięte, dostępne tylko dla osób z rodziny lub wpuszczonych dzięki domofonowi. Dodatkowo mając na uwadze dobro wszystkich mieszkańców, teren osiedla, jak i same budynki będą monitorowane, co podnosi jego bezpieczeństwo.

Ustronnie i spokojnie

Przy ulicy 29 Listopada powstanie już trzeci budynek należący do osiedla Sadyba. Są to komfortowe, czteropiętrowe budynki wielorodzinne w których łącznie znajdzie się 180 mieszkań, charakteryzujących się pełnym estetyki nowoczesnym stylem połączonym z funkcjonalnością. Dodatkowo, dla zapewnienia Państwu pełnej wygody, budynek będzie posiadał garaż podziemny do którego dzięki windzie, będziemy mogli dojechać z każdego piętra budynku. Ze względu na położenie w cichej, pełnej zieleni, części Nowego Sącza, to tu odnajdziesz miejsce dla siebie i swojej rodziny. Te niezwykle miłe dla oka budynki powstają w miejscu już z rozwiniętą infrastrukturą – w pobliżu znajdziesz szkoły, przedszkola, służbę zdrowa, przystanki komunikacji miejskiej.